Typové projekty

Možnost výběru typového domu z 950 projektů rodinných domů společnosti GSERVIS

V rámci služeb poskytovaných společností GSERVIS nabízíme : 

Zpracování a úprava vizualizací

Více jak 250 rodinných domů G SERVIS je zpracováno ve fotorealistických vizualizacích. Nabízíme jedinečnou možnost zpracování a úprav těchto fotorealistických vizualizací rodinných domů. Stavebníků, kteří chtějí zakoupit nebo mají zakoupený typový projekt rodinného domu G SERVIS. zpracování a úprava vizualizací je určena těm, kteří chtějí již před zahájením stavby mít realistickou představu o vzhledu domu, barvě, umístění na pozemku, zahradě, apod.). Nebo vidět i zanesení a doplnění požadovaných stavebních úprav – klientských změn přímo do obrázku (vizualizace) vybraného rodinného domu.Stavebníkům, kteří chtějí zakoupit nebo již mají projekt G SERVIS nabízíme jedinečnou možnost zpracování a úprav fotorealistických

Změny projektů

Na základě Vašich požadavků upravíme dům tak, aby Vám a Vaší rodině zcela vyhovoval.

V případě, že budete provádět změny až během samotné výstavby, nabízíme zapracování těchto změn do projektové dokumentace před dokončením stavby.

Vzhledem k tomu, že požadované změny z důvodů statických a architektonických lze uskutečnit pouze v omezené míře, je potřebné změny konzultovat osobně nebo telefonicky. Cenu za vypracování změn a termín dodávky s Vámi dohodneme v závislosti na rozsahu úprav projektu.

Dovolte, abychom Vám nabídli také osobní či telefonickou bezplatnou konzultaci s odborníky, kteří Vám rádi pomohou s výběrem vhodného domu, případně posoudí požadované změny.

DVD vyber si dům - zdarma

Unikátní DVD vyber si dům obsahuje interaktivní aplikaci, s katalogem rodinných domů, která Vám umožní procházet vybrané projekty.

DVD ve Vašem počítači - 6+1 výhod přesvědčí i Vás

DVD obsahuje interaktivní aplikaci, ve které Vás Gábinka provede výhodami projektů rodinných domů a služeb pro zahájení stavebního řízení. Poznejte Gábinčiny rodiče a sedm unikátních bonusů nebo si projděte úplný katalog domů i bez připojení k internetu.

DVD ve stolním přehrávači - Brouzdejte i v televizi

Nenechte si ujít unikátní interaktivní aplikaci pro stolní DVD přehrávače! Umožní Vám procházet vybrané projekty, kvalitní prohlídky domů a výhody G SERVISu i v pohodlí Vašeho obýváku. Stačí pouze vložit DVD do přehrávače.

Tištěný katalog

Objednejte si již 16. vydání dlouhodobě nejoblíbenějšího a nejrozsáhlejšího katalogu Rodinné domy 2011.

V novém katalogu na 500 stranách naleznete:

  • 950 projektů rodinných domů
  • 25 nových projektů rodinných domů
  • nový projekt garáže
  • nový projekt stání pro dva vozy
  • mnoho užitečných rad pro výstavbu
  • nabídku projektů v nízkoenergetické variantě (“A“)
  • 3D obrázky a prostředí
  • prezentace spolupracujících firem působících ve stavebnictví

V katalogu si vyberte svůj vysněný dům, ukažte nám jej a my Vám dodáme veškerou potřebnou dokumentaci a služby nejen pro zahájení stavebního řízení.

Zde začíná splnění Vašeho snu o bydlení! Vybrat projekt domu, poradit se s námi a získat vše potřebné k realizaci je doslova SNADNÉ JAKO HRA

Návrh a studie zahrady

Zpracování návrhu a studie zahrady zahradním architektem ještě před zahájením stavby domu kromě odborného pohledu na osázení zahrady a její budoucí vzhled Vám především ušetří čas a investice. Budete tak mít od samého počátku přípravy stavby představu, kde budou zpěvněné plochy, doplňkové stavby a jaké na ně budou technologické požadavky. Chystáte-li na pozemku umístění bazénu, pergoly, koupacího jezírka, zídek apod., máte po vytvoření návrhu zahrady jasno o jejich umístění, tvaru a dalších souvislostech. Svůj přínos má studie zahrady i pro jednání se stavebními úřady.

Prodej řeziva a materiálů:
Telefon: +420 475 225 585
Mobil: +420 724 024 413

Vazníky, dřevostavby, montáže:
Mobil: +420 602 435 222

Stavebniny :
Mobil: +420 721 328 693

více

OTEVÍRACÍ DOBA OD 28.10.2018 (28.10.2018)

PO-PÁ . . . . . . . . . . 7:00 - 15:30 SO,NE . . . . . . . . . . . . . zavřeno